کاربران گرامی این نکته را مد نظر داشته باشید که ورود به وب سایت، پنل کاربری، استفاده از بخش مجله خبری، خرید محصول و استفاده از تمامی خدمات، به معنای آگاهی و پذیرش قوانین است. از این رو خواهشمند است قوانین سایت را با دقت مطالعه فرمایید.

قوانین وبسایت گیمر پلاس

خرید محصول

1. در صورت ارائه اطلاعات اشتباه، پیگیری سفارش شما ممکن است تا 48 ساعت زمانبر شود. لطفا قبل از ثبت سفارش از صحیح بودن اطلاعات خود، اطمینان حاصل فرمایید.


2. چنانچه از گزینه لغو سفارش استفاده کرده، یا اطلاعات را اشتباه وارد کرده و تقاضای انصراف از خرید داشته باشید، مبلغ پرداختی شما با احتساب کسر 16٪ ، به حساب شما مرجوع خواهد شد. این 16٪ به عنوان جبران مالیات درگاه بانکی و همچنین تامین هزینه های پنهان لغو سفارش در نظر گرفته شده است. لذا قبل از ثبت سفارش از انجام آن اطمینان حاصل فرمایید.


3. اگر اطلاعات خود را اشتباه ارائه نمایید و این عمل را سه مرتبه تکرار کنید، سفارش شما لغو خواهد شد و مبلغ پرداختی به شما مرجوع خواهد شد.


4. توصیه می شود پس از خرید و دریافت موفق محتوای سفارش، اطلاعات رمز اکانت خود را تغییر دهید، در صورت بروز هرگونه مشکل، مسئولیتی بر عهده مجموعه گیمرپلاس نخواهد بود.

پیگیری سفارشات

در صورت  بروز هرگونه مشکل در هنگام خرید، برای پیگیری سفارش از تلگرام پیشتیبانی، اقدام کرده و پشتیانی لازم را دریافت کنید. ( خواهشمند است توجه داشته باشید تلگرام پشتیبانی صرفا برای سهولت پیگیری سفارشات شماست. لذا از اسپم کردن و ارسال پیام های نامربوط در تلگرام خودداری کرده و همچنین از طریق اینستاگرام و دایرکت اقدام نفرمایید.)


ساعات پاسخگویی

روزهای شنبه تا پنجشنبه

شیفت صبح: ۱۲:۰۰ الی ۱۶:۰۰

شیفت عصر: ۱۹:۰۰ الی ۲۰:۰۰