درباره ما

مجموعه گیمرپلاس متشکل از تیمی جوان و عاشق گیمینگ، سالها تجربه و مهارت را در کنار هم ترکیب کرده تا امروزه این افتخار را داشته باشد که به عنوان معتبرترین فروشگاه خرید درون برنامه ای با امکان خرید مطمئن و ارزان، CP بازی کال آف دیوتی،  Gem بازی فری فایر‌، UC بازی پابجی موبایل و ... را با تحویل آنی و پشتیبانی قبل و بعد از خرید، برای شما عزبزان علاقمند به ارمغان آورد.

 

بیشتر با ما آشنا شوید

همکاری با گیمر پلاس

مجموعه گیمرپلاس از عزیزان علاقمند به صنعت گیمینگ که تمایل به فعالیت در فضای مجازی و همکاری در بخش فروش دارند، دعوت به عمل می آورد تا برای برقراری مکالمه ای دوستانه و دوطرفه در خصوص همکاری با مجموعه، از طریق صفحه اینستاگرام با بخش روابط عمومی و جذب نیروی انسانی ارتباط برقرار بفرمایند.

همکاری با گیمر پلاس، مسیری موفق برای پیشرفت چشمگیر شماست. همکاری با تیمی که صمیمیت و علاقه مشترک در آن موج میزند، فرصتی برای درخشش شما و همچنین افتخاری برای ماست.

وب سایت www.gamer-plus.ir

اهداف گیمر پلاس

گیمر پلاس سالهاست که به عنوان مرجعی پرفروش و پرطرفدار بین گیمرهای مطرح ایرانی، در حوزه خرید های درون برنامه ای، شناخته شده است. مجموعه گیمر پلاس همواره تلاش دارد تا با ارائه سرویسهای به روز، مناسب و ارزان در سریع ترین زمان ممکن، بهترین خدمات را به مخاطبان گرامی خود ارائه دهد. هدف از راه اندازی وبسایت، سهولت و آسایش کاربران در پرداخت و خریدهای درون برنامه ای است.

با سپاس از حضور صمیمی و همراهی شما عزیزان که موجب دلگرمی ماست.

مدیریت مجموعه گیمر پلاس
www.gamer-plus.ir