Pubg New State

pubg new state بازی جدید از کمپانی کرفتون(krafton) و استودیو پابجی (pubg studios) یک بتل رویال آینده‌گرا محسوب می‌شود.فضای پابجی نیو استیت برای سال ۲۰۲۵ طراحی شده. پلیرها با ورود به پابجی NEW STATE وارد آینده خواهند شد.به نظر میرسد هدف اصلی در نیو استیت ان قدر اساسی و تازه است که با تجربه بازی در نقشه جدید و مود جدید در پابجی موبایل قابل مقایسه نیست. بنابراین احتمالا تفاوت های اساسی در بین این دو بازی وجود خواهد داشت . وسایل حمل نقل جدید ؛ تنظیمات جدید و امکان شخصی سازی اسحله ها ؛ نقشه تازه با فضایی متفاوت و.... از مواردی هستند که در پابجی نیو استیت تجربه خواهید کرد.خانه 

خرید nc بازی pubg new state

بسته مورد نظر خود را انتخاب نمایید

اطلاعات بازی

پابجی نیو استیت یکی از بازی های جذاب در دسته بازی های جنگی ویدیویی می باشد که چند مدت پیش یعنی در سال 2021 توسط pubg studios ساخته شد حال چرا خرید nc پابجی نیو استیت برای گیمر ها مهم است ؟

به این دلیل است که در ابتدا شما میتوانید به صورت رایگان این بازی را دریافت کنید و شروع به بازی کنید . اما در روند بازی هر چه جلوتر روید نیاز به داشتن اسلحه قوی تر و امکانات بیشتر برای غلبه به تیم مقابل را خواهید داشت که برای آن باید از سکه های درون بازی که به آن nc میگویند استفاده کنید . این ان سی را در طول بازی و با انجام ماموریت ها کسب خواهید کرد اما مقدار آن به اندازه ای کافی نیست که شما بتوانید همه ی اسلحه های خود را اپدیت کنید . هر چه هم به لول های بالاتر میروید اسلحه ها پیشرفته تر و گران تر میشود . اینجاست که به خرید ان سی پابجی موبایل نیاز پیدا خواهید کرد .

درباره بازی

  • نام بازی : pubg: new state
  • سال انتشار : 2021
  • سبک بازی : اکشن اول نقش
  • سازنده : (pubg studios)
  • سیستم عامل : َAndroid ، IOS