دسته‌بندی نشده

بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل پس از خرید cp چه علتی دارد ؟

بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل

بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل چه دلایلی میتواند داشته باشد ؟ این اتفاق تا به حال برای شما هم پیش آمده است ؟ برای رفع آن چه کرده اید ؟ ممکن است این اتفاق به علت خرید cp کالاف دیوتی موبایل باشد ؟ کالاف دیوتی موبایل ، این بازی محبوب و پر مخاطب این روز ها بی شاز میلیون ها کاربر دارد و به علت محبوبیت این بازی و برای عادلانه بودن هر چه بیشتر شرایط بازی برای همه کاربران ، یک تیم ناظر دارد که با اجرای قوانین سخت در جهت عادلانه بودن آن تلاش میکنند و اگر کاربران این قوانین را رعایت نکنند اکانت آن ها به سرعت بن میشود . اما واقعا کدام موارد در بازی سبب میشود که اکانت شما بن شود ؟ چگونه میتوان این بن شدن را رفع کرد ؟ در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا پاسخ تمام پرسش های خود را بیابید .

بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل

علل بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل چه میتواند باشد ؟

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که سبب بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل شما میشود . استفاده از برنامه های چیت رایگان ، استفاده از کد های تقلب در بازی ، استفاده از ربات های نشانه گیر ، خرید سی پی و تغیر آی پی میتواند از مهم ترین دلایلی باشد که سبب بن شدن اکانت شما شود . در ادامه به طور کامل کار هایی که ممکن است سبب بن شدن اکانت کالاف شما شود را بررسی خواهیم کرد با ما همراه باشید .

علل بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل چه میتواند باشد ؟

1.خرید cp و خرج کردن بلافاصله آن

همانطور که پیش از این هم گفته بودیم خرید cp کالاف دیوتی موبایل را برای پیشرفت و بالا رفتن در بازی خیلی از گیمر ها انجام میدهند . اما مشکلی که در این رابطه وجود دارد این است که شما باید از اکانت گیم خود خارج شوید ، شخصی که میخواهد حساب شما را شارژ کند وارد شود ، فروشنده خارج شود و شما دوباره وارد شوید . تا این مرحله خود چندین خطا رخ داده است . اولین خطا خروج از اکانت با یک آیپی مشخص و سپس ورود مجدد با آیپی جدید و سپس خروج آی پی جدید و برگشت با آی پی جدید . همچنین ورود و خروج مکرر خود نوعی تخلف است . واریز مقدار زیاد سی پی به بازی نیز بک مرحله شک بر انگیز است که میتواند سبب بن شدن اکانت شما شود .

در نهایت امر خرج کردن سی پی واریز شده به حساب شما بلافاصله پس از خرید تیر خلاصی به این مجموعه تخلف هاست و احتمال بن شدن اکانت شما را تا حد زیادی بالا میبرد .

خرید cp و خرج کردن بلافاصله آن

2.استفاده از برنامه های چیت رایگان

استفاده از برنامه های چیت رایگان و غیر استاندارد که کاربران زیادی از آن ها ممکن است استفاده کنند یکی از مهم ترین دلایلی است که میتواند اکانت شما را برای همیشه و یا به مدت تقریبا طولانی بن کند . ربات های نشانه گیر ، استفاده از کد های تقلب و … این چیت ها هستند که نرم افزار های آنتی چیت ساخته شده توسط سازندگان بازی کالاف دیوتی به سرعت این چیت ها را شناسایی میکنند و سبب بن شدن اکانت شما میشود .

استفاده از برنامه های چیت رایگان

3.استفاده از ربات های نشانه گیر

یکی از دلایلی که سبب بن شدن اکانت کالاف دیوتی خواهد شد این است که از ربات ها و به خصوص ربات نشانه گیر استفاده کنید . ربات های نشانه گیر انواعی از ربات های بازی کالاف دیوتی موبایل است که به راحتی بر روی گوشی شما نصب میشود و بعد از آن دیگر نیازی نیست که شما با دشمنان مبارزه کنید و ربات به طور خودکار این کار را انجام خواهد داد . استفاده از این ربات ها به سرعت توسط کمپانی اکتیویژن شناسایی میشود و اکانت شما بن خواهد شد .

استفاده از ربات های نشانه گیر

4.انجام دادن یک کار تکراری به مدت طولانی

برخی زمان ها ممکن است که دسترسی به یک بخش حال به دلیل یک باگ داخلی یا اشکال در سرور ها بسته باشد و اگر برای وارد شدن به آن مدام پشت سر هم تلاش کنید با ارور تایم اوت مواجه میشوید که برای مدت زمانی اکانت شما را بن خواهد کرد . در بازی کالاف دیوتی انجام دادن یک کار تکراری به مدت طولانی خطا محسوب شده و سبب بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل شما خواهد شد .

انجام دادن یک کار تکراری به مدت طولانی

چگونه از بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل جلوگیری کنیم ؟

برای این که از بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل خود جلوگیری کنید فقط کافیست قوانین این بازی را بدانید و کاری انجام ندهید که خلاف قوانین بازی کالاف دیوتی موبایل باشد . یکی از مهم ترین چیز هایی که باید به آن دقت کنید و بازی کالاف دیوتی هم به شدت به این مورد حساس است تغیر آی پی است . همچنین وارد شدن مکرر و پشت سر هم به برنامه و استفاده از ربات های مختلف در بازی سبب میشود اکانت شما بن شود . کالاف دیوتی موبایل بیش از ملیون ها کاربر در سرتاسر دنیا دارد و همین مسئله سبب شده تا شرکت سازنده آن تصمیمات سرسختانه ای را در زمینه رعایت قوانین آن اجرا کند .

چگونه از بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل جلوگیری کنیم ؟

علت بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل پس از خرید cp

برای خرید cp کالاف دیوتی در ابتدا باید به سایت هایی مانند گیمر پلاس که سی پی برای فروش دارند سفارش خود را دهید . اما موضوعی که در این رابطه وجود دارد این است که در زمان خرید cp آیپی کسانی که این سی پی را برای شما خریداری میکنند با آی پی شما زمانی که میخواهید به بازی وارد شوید متفاوت است و زمانی که سی پی برای شما خریداری شد شما با آی پی خود وارد بازی میشوید که خود این تغیر آیپی در مدت کوتاه یک نوع تخلف محسوب میشود و اگر هم که شما به سرعت پس از این اتفاق سی پی های خود را خرج کنید نیز به سرعت اکانتتان بن خواهد شد .

علت بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل پس از خرید cp

برای رفع بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل باید چه کنیم ؟

کمپانی اکتیویژن برای جلوگیری از تقلب در طول بازی از برنامه های آنتی چیت بسیار خوبی استفاده میکند تا بازی به طور کاملا عادلانه و منصفانه باشد . اما اگر کوچکترین ایجاد خطایی را حس کند بدون شک اکانت شما را مسدود خواهد کرد . اما برخی از اوقات هوش مصنوعی این بازی به دلایل اشتباهی اکانت شما را مسدود میکنند و یا برای اولین بار این اتفاق رخ داده باشد میتوانید با ایجاد یک درخواست برای رفع بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل خود اقدام کنید .

چرا اکانت کالاف دیوتی موبایل بن میشود ؟

یکی از اصلی ترین دلایل بن شدن میتواند استفاده از برنامه های چیت رایگان باشد و دلیل دیگر نیز خرید سی پی و بلافاصله خرج کردن آن . یکی دیگر از دلایل هم میتواند مربوط به انجام دادن یک کار تکراری برای مدت طولانی باشد .

اکانت کالاف دیوتی ما برای مدت کوتاهی بن میشود یا برای همیشه؟

بسته به این که به چه دلیلی اکانت شما بن شده باشد ممکن است چند روز ، چند ماه و یا برای همیشه اکانت از دسترس شما خارج باشد .

چگونه میتوان از بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل بعد از خرید سی پی جلوگیری کرد ؟

تنها راهی که میتوان از بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل پس از خرید سی پی جلوگیری کرد این است که دقیقا پس از خرید این سی پی ها را خرج نکنید و خرج کردن آن را حداقل به 12 تا 24 ساعت بعد منتقل کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *