دسته‌بندی نشده

آموزش لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن

لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اگر روزی گوشی شما خراب شود و یا به طور کلی اطلاعات آن پاک شود و مجبور به تعویض گوشی باشید ، چگونه میتوانید دوباره به اکانت بازی کالاف دیوتی خود که این همه به پای آن زحمت کشیده اید وارد شوید ؟ باید از ابتدا بازی را شروع کنید ؟ نه قطعا که اینطور نیست . بهترین راه لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن میباشد . اما اکتیویژن چیست ؟ چه کاربردی در این بازی دارد ؟ حتما دیده اید که در هنگام خرید cp کالاف دیوتی موبایل از شما ایمیل متصل به اکانت اکتیویژن کالاف دیوتی را میخواهند . اما به طور کلی اکانت اکتیویژن چیست و برای چه چیزی کاربرد دارد ؟

اکانت اکتیویژن برای ذخیره سازی اطلاعات بازی شما درون آن کاربرد دارد . اما این که چگونه میتوان آن را ساخت و لینک کردن آن چگونه است را در ادامه به آن خواهیم پرداخت .

لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن

اکتیویژن کالاف دیوتی موبایل چیست ؟

اکتیویژن یکی از بزرگترین کمپانی هایی است که در زمینه تولید و انتشار بازی های ویدیویی برتر دنیا فعالیت میکند . میتوان گفت مهم ترین بازی که در میان سایر بازی ها اکتیویژن صاحب آی پی آن هاست ، کالاف دیوتی میباشد . گیمر ها و کسانی که تمایل دارند به صورت آنلاین بازی های کمپانی اکتیویژن مانند کالاف دیوتی را انجام دهند باید یک اکانت اکتیویژن داشته باشند تا در صورتی که گوشی شما آسیب دید و یا قصد عوض کردن گوشی خود را داشته باشید اکانت بازی شما از بین نرود . به این اکانت ، اکانت اکتیویژن کالاف دیوتی میگویند که با لینک کردن کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن تمام اطلاعات بازی در آن ذخیره میشود .

اکتیویژن کالاف دیوتی موبایل چیست ؟

آموزش لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن

هر چه قدر که بیشتر در بازی کالاف دیوتی موبایل پیشرفت کنید ، این که بتوانید بازی خود را در جایی ذخیره کنید تا زحماتتان هدر نرود مهم تر میشود . پس باید لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن را بلد باشید . در ادامه به ترتیب و کامل مراحل آن را برایتان شرح خواهیم داد با ما همراه باشید .

  1. در گام نخست باید ابتدا وارد بازی شوید و در صفحه اصلی یا همان لابی بازی آیکون چرخ دنده که همان تنظیمات است را انتخاب کنید .
  2. در این مرحله اگر تلفن همراه شما از سیستم عامل اندروید پشتیبانی میکند گزینه Link را انتخاب نموده و اگر IOS میباشد علامت مثبت را انتخاب کنید .
  3. سپس آیکون کالاف دیوتی را انتخاب کرده در این مرحل شما به صفحه ثبت حساب وارد خواهید شد .
  4. اگر اکانت دارید که اطلاعات اکانت را وارد کنید و دکمه ورود را بزنید در غیر این صورت با لمس دکمه CREATE AN ACCOUNT به صفحه هدف منتقل خواهید شد .
  5. ایمیل و یک پسورد قوی انتخاب کنید و به مرحله بعدی که انتخاب لوکیشین است بروید که میتوانید کشور خودمان یا us را انتخاب کنید .
  6. در گام آخر تیک های چک باکس را زده و بر روی SIGN UP ضربه بزنید . سرانجام به طور خودکار به صفحه بازی باز خواهید گشت و پیغام موفقیت آمیز اتصال اکانت به اکتیوژن را مشاهده خواهید کرد .
آموزش لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن

لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن چه مزایایی دارد ؟

لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن برای کسانی که لول های بالایی در این بازی دارند و سال های زیادی است که در این بازی و برای ارتقائ بازی خود زحمت کشیده اند بسیار مهم است و مزایای بسیار زیادی دارد .

اولین مزایای آن این است که اگر اکانت اکتیویژن نداشته باشید اصلا نمیتوانید نه سی پی بخرید نه اکانت خود را بفروشید و نه اسکین و بتل پس خریداری کنید .

دومین مزیتش این است که تمام اطلاعات بازی به طور کامل بر روی این اکانت ذخیره میشود تا در صورتی که نیاز باشد گوشی موبایل شما تعویض شود و یا اطلاعات گوشی شما پاک شد دسترسی دوباره به بازی برایتان ممکن باشد .

لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن چه مزایایی دارد ؟

چطور اکانت اکتیویژن کالاف دیوتی موبایل را حذف کنیم ؟

در این باره باید بگوییم که شما نمیتوانید به طور تمام و کمال اکانت کالاف دیوتی خود را حذف کنید اما راه هایی وجود دارد که بتوانید حداقل اطلاعات شخصی خود را از آن پاک کنید . برای این که اثری از اطلاعات شما بر روی شبکه اطلاعاتی اکتیویژن باقی نماند باید یا اطلاعات خود را تغیر دهید و یا به طور کلی حذف کنید که دیگر قابلیت بازگردانی ندارد . این نکته را هم نباید از یاد ببرید که ممکن است اکتیویژن این حذف شدن شما را قبول نکند .

در ابتدا وارد اکانت اکتیویژن خود شوید و روی پروفایل خود کلیک کنید . سپس وارد بخش Preferences بشوید . در انتهای صفحه، بخش کوچکی به نام  Deactivate Activision Account and Call of Duty: Modern Warfare Game Data  وجود دارد . در انتهای صفحه وارد بخش Privacy & Data Protection شوید و آن جا بر روی دکمه Submit a New Request کلیک کنید .

کشور خود را انتخاب کنید. اگر ایران درون گزینه ها نیست، کشوری که سرور VPN شما به آن متصل هست را انتخاب کنید. بعد روی گزینه Proceed to Privacy and Data Protection Portal بزنید. زیر بخش select a request type گزینه قرمز رنگی به نام Delete my Personal Information (Right to Erasure) وجود دارد. روی آن کلیک کنید.

در این قسمت از شما می پرسند اطلاعات کدام اکانت شما پاک شود . شما باید اکانت Activision کال اف دیوتی را انتخاب نمایید، سپس ایمیل و پسوردتان را بنویسید . در نهایت پنجره ای باز می شود که به شما هشدار می دهد تمامی اطلاعاتتان به طور دائمی حذف می شوند . روی Delete my Personal Information بزنید .با زدن این گزینه درخواست حذف اطلاعات شما از طریق اکانت Activision به این شرکت ارسال می شود. اگر درخواست شما را قبول کنند، از طریق ایمیل مطلع می شوید.

چطور اکانت اکتیویژن کالاف دیوتی موبایل را حذف کنیم ؟

لینک کردن اکانت کالاف دیوتی به اکتیویژن فقط برای ذخیره کردن بازی کاربرد دارد ؟

لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن هم برای ذخیره بازی به طور کامل همراه با اسلحه ها و سی پی های ذخیره شده در بازی شماست و هم برای این که بتوانید در صورت لزوم از سایت هایی مانند گیمر پلاس سی پی و بتل پس خریداری کنید . علاوه بر آن اگر روزی تصمیم بگیرید که اکانت کالاف دیوتی موبایل خود را که لول بالایی هم دارد بفروشید بدون داشتن اطلاعات بازی بر روی اکانت اکتیویژن این کار امکان پذیر نیست . ساخت اکانت اکتیویژن و گرفتن اکتیویژن آیدی هم که رایگان است پس چه بهتر که از همان ابتدای بازی یک اکانت اکتیویژن برای خود بسازید و آن را به بازی متصل کنید .

لینک کردن اکانت کالاف دیوتی به اکتیویژن فقط برای ذخیره کردن بازی کاربرد دارد ؟
اکتیویژن آیدی رایگان است یا پولی ؟

ساخت اکانت اکتیویژن کاملا رایگان است و بدون هیچ هزینه ای میتوانید این کار را انجام دهید و اکانت کالاف دیوتی خود را در آن ذخیره کنید .

cp های از پیش خریداری شده هم بر روی اکانت اکتیویژن ذخیره میشوند ؟

تمام اطلاعات اکانت کالاف دیوتی شما بر روی اکتیویژن ذخیره میشود و سی پی های شما هم نیز به همراه آن ذخیره خواهد شد . در واقع اکانت اکتیویژن به عنوان یک پشتیبان برای زمانی است که گوشی شما آسیب ببیند و یا بخواهید موبایل خود را تعویض کنید .

اگر هنگام لینک کردن اکانت کالاف دیوتی به اکتیویژن ارور رخ داد باید چه کنیم ؟

در ابتدا دقت کنید که پیش از انجام مراحل فیلتر شکن شما روشن باشد و سپس اقدام به اتصال کنید اگر باز هم ارور رخ داد باید با یک جیمیل جدید تلاش کنید اتصال را انجام دهید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *