دسته‌بندی نشده

تفاوت سی پی و یوسی چیست ؟[بررسی کامل تفاوت ها]

تفاوت سی پی و یوسی چیست

اگر به تازگی به دسته ی گیمر های موبایل اضافه شده اید و اطلاعات چندانی در ارتباط با بازی هایی همچون کالاف دیوتی ، پابجی و…ندارید در ادامه ی این مطلب همراه من باشید تا واحد های پولی این دسته از بازی ها را بررسی بکنیم و به پرسش تفاوت یوسی و سی پی کالاف دیوتی چیست !؟ سی پی خوبه بخرم یا یوسی ؟! پاسخ بدهیم و آن را بررسی بکنیم. امروزه صنعت بازی های موبایل خیلی داغ تر از صنعت بازی های کامپیوتری می باشد و روز به روز شاهد افزایش بازی کنان بازی هایی همچون پابجی و کالاف دیوتی بر روی دستگاه ی تلفن می باشیم.

لازم به ذکر است بازی پابجی موبایل در همین چند روز گذشته مرز 40 میلیون بار دانلود و بازی کالاف دیوتی مرز 14 میلیون بار را از طریق گوگل پلی رد کرده اند که نشان دهنده ی گسترده شدن صنعت بازی های موبایل می باشد . اگر قصد خرید cp کالاف دیوتی موبایل را دارید می توانید آن را از طریق وبسایت گیمر پلاس با قیمتی ارزان نسبت به سایر سایت های دیگر تهیه بکنید.

تفاوت سی پی و یوسی چیست

سی پی و یوسی چه تفاوتی با یکدیگر دارند ؟

ابتدا بیایید یکی از متداول ترین پرسش های شما که در ارتباط با تفاوت سی پی و یوسی چیست پاسخ بدهیم . پاسخ این سوال به این پرسش می گردد که کدام شما طرفدار کدام بازی هستید کالاف دیوتی یا پابجی ! چرا که هر کدام از این بازی های پرداخت درون برنامه ای مخصوص به خودشان را دارا می باشند و واحد پولی هرکدام از آن ها متفاوت می باشد. واحد پولی سی پی و یا همان cp متعلق به بازی بسیار محبوب کالاف دیوتی می باشد و شما می توانید با خرید این واحد پولی تفنگ های خود را ارتقاء بدهید و اسکین های جدید را از طریق فروشگاه بازی خریداری بکنید و با آپگرید کردن تفنگ های خود از در زمین جنگ قوی تر ظاهر بشوید.

از طرف دیگران بازی بسیار محبوب پابجی دارای واحد پول مخصوص به خودش می باشد که آن را یوسی (UC) می نامند و اگر شما بخواهید اسکین جدیدی را خریداری بکنید و یا تفنگ هایی که به تازگی بازی عرضه شده است را زودتر از بقیه خریداری بکنید باید از یوسی های بازی پابجی موبایل استفاده بکنید. در ادامه به صورت گسترده تری به بررسی بازی های پابجی و کالاف می پردازیم.

cp مربوط به کدام بازی است ؟

در بالاتر به صورت خلاصه به این پرسش پاسخ دادیم که واحد پولی سی پی مربوط به بازی کالاف دیوتی می باشد و اگر قصد دارید تا آخرین تفنگ ها و اسکین های بازی را داشته باشید باید آن ها را از طریق فروشگاه کالاف دیوتی خریداری بکنید.

خرید cp کالاف دیوتی موبایل

به دلیل تحریم ها ایرانی ها نمی توانند از طریق درگاهای پرداختی بانک های خارجی واحد های پولی بازی کالاف دیوتی را خریداری بکنند و احتیاج به یک واسطه این وسط دارند که این کار را برایشان انجام بدهد. وبسایت گیمر پلاس با داشتن قابلیت واریز آنی cp (سی پی) کالاف دیوتی موبایل در مدت زمان 5 تا 15 دقیقه می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما برای خرید سی پی در این بازی باشد چرا که هم واریزی آن آنی می باشد و هم قیمت آن نسبت به سایر سایت های دیگر ارزان تر می باشد. تفاوت سی پی و یوسی چیست ؟! در این بخش به بررسی واحد پولی cp پرداختیم و در بخش بعدی به بررسی واحد پول uc می پردازیم.

uc مربوط به کدام بازی است ؟

واحد پولی uc همانطور که در بخش تفاوت سی پی و یوسی چیست ؟! به آن اشاره کردیم متعلق به بازی pubg موبایل می باشد که با استفاده از آن می توانید آخرین آیتم های عرضه شده در بازی که شامل تفنگ و اسکین می باشد از طریق فروشگاه آن خریداری بکنید. در بخش بعدی به شما یکی از راحت ترین راه های موجود برای خرید uc بازی پابجی را معرفی خواهیم کرد که پس از پرداخت وجه و خرید تنها در مدت زمان 5 دقیقه حساب بازی شما را شارژ می کنند.

uc مربوط به کدام بازی است ؟

خرید uc پابجی موبایل

اگر به دنبال این هستید که بتوانید در بتفلید های بازی پابجی قوی تری ظاهر بشوید و قصد آپگرید کردن تفنگ های خود را دارید می توانید به صفحه ی خرید یوسی(uc) پابجی موبایل بروید و نسبت به خرید آن با کمترین قیمت و واریزی آن در مدت زمان 5 تا 15 دقیقه به حساب کاربری بازی شما اقدام بکنید.

تفاوت سی پی و یوسی در نوع بازی است یا کاربرد آن ؟

از دیگر پرسش های متداول شما می شود به این پرسش اشاره کرد که تفاوت سی پی و یوسی در نوع بازی است یا کاربرد آن ها !؟ اگر بخش های بالایی را به دقت مطالعه کرده باشید باید جواب این پرسش را بدانید که تفاوت سی پی و یوسی تنها در نوع بازی می باشد و از لحاظ کاربردی هر دو یک واحد پولی برای پرداخت های درون برنامه ای بازی های پابجی و کالاف دیوتی می باشند.

میتوان از یوسی برای بازی کالاف دیوتی هم استفاده کرد ؟

خیر شما تنها می تواند واحد پولی یوسی را در بازی پابجی موبایل استفاده بکنید و برای بازی کالاف دیوتی باید سی پی کالاف دیوتی را خریداری بکنید.

تفاوت سی پی و یوسی چیست ؟

تنها تفاوت سی پی و یوسی در بازی های آن ها می باشد. واحد پولی سی پی برای کالاف دیوتی است و واحد پولی یوسی برای بازی محبوب پابجی موبایل است.

از کجا میتوان برای بازیهایمان سی پی و یوسی بخریم ؟

اگر قصد خرید سکه برای بازی هایتان را دارید می توانید با قیمتی بسیار ارزان از طریق وبسایت گیمر پلاس خریدتان را ثبت سفارش بکنید تا در زمان زمان کمتر از 15 دقیقه سکه های خریداری شده به حساب کاربری بازی شما واریز بشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *