خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل برای تمام کسانی که کالاف دیوتی موبایل را بازی میکنند یک موضوع حساس و حیاتی محسوب میشود . بتل پس قسمت ویژه ای از بازی کالاف دیوتی موبایل است که با دسترسی به آن میتوان جوایز ویژه ای را کسب کرد . این جوایز ویژه در حالت عادی برای بازیکنان فعال نیست و فقط با شرکت در بتل پس هاست که میتوان به این جوایز دست پیدا کرد . اما برای افرادی که هنوز کالاف دیوتی را بازی نکرده اند و با آن آشنایی کامل ندارند قطعا توضیح این که بتل پس چیست و چگونه میتوان آن را خرید و به آن دسترسی پیدا کرد کمی سخت است . تصمیم گرفتیم تا مطلب امروز را به توضیح این موضوع بپردازیم . چه یک گیمر حرفه ای هستید و چه تازه تصمیم به شروع بازی گرفته اید پیشنهاد میکنم که حتما این مطلب را بخوانید .

خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل

بتل پس کالاف دیوتی موبایل چیست ؟

توضیح این که بتل پس کالاف دیوتی موبایل چیست برای کسی که این بازی را خود انجام نداده باشد کمی سخت است اما به طور کلی بتل پس کالاف دیوتی موبایل یا همان پرمیوم پس قسمت ویژه ای از یازی کالاف دیوتی است که شامل چالش های روزانه و هفتگی بوده و شامل دو بخش رایگان و پولی است . با انجام این ماموریت ها میتوانید به جوایز ویژه ای شامل اسلحه های مختلف و اسکین های مختلفی دست پیدا کنید . اما تفاوت بخش پولی با بخش رایگان آن در چیست ؟ در بتل پس رایگان از 50 سطح یا تایر موجود فقط تعداد کمی از آن ها در دسترس است و مابقی قفلند اما در بتل پس برای کسانی که خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل را انجام داده باشند تمام تایر ها باز و در دسترس است .

بتل پس کالاف دیوتی موبایل چیست ؟

خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل

اهداف اکثر گیمر های کالاف دیوتی موبایل پیشرفت در نهایت پیروزی در بازی است . اما چگونه میتوان در بازی کالاف دیوتی موبایل پیروز شد ؟ یک نکته مهم در برنده شدن در این بازی این است که انقدر این بازی رو انجام بدید تا چم و خم این بازی دست شما بیاد و به طور کامل با تمام ویژگی ها و امکانات این بازی آشنا شوید . مهمترین مورد برای ارتقا بازی ، پیروزی در بازی ، افزایش سلاح ها ، اسکین ها ، آیتم ها ، تایرها در بازی  ، خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل می باشد . در بازی کالاف دیوتی موبایل شما باید به مبارزه با گیمر های مختلف در سر تا سر دنیا بپردازید .

در این بازی انواع کاراکتر ها ، سلاح ها و … گنجانده شده است تا به کمک آن بتوانید یک بازی آنلاین و چند نفره را تجربه کنید . اگر میخواهید بتوانید بر رقبای خود چیره شوید ، خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل برای شما بهترین انتخاب است .

خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل

ویژگی های بتل پس کالاف دیوتی موبایل

اگر تا کنون کالاف دیوتی موبایل را بازی میکردید اما نمیدانید که بتل پس کالاف دیوتی موبایل چه ویژگی هایی دارد حتما موارد زیر را مطالعه کنید . از ویژگی های مهم بتل پس کالاف میتوان موارد زیر را نام برد :

  • دارا بودن چالش های گوناگون و متنوع.
  • اسکین های جذاب و دیدنی.
  • کاراکتر های معروف و سرشناس.
  • دارا بودن تایر های متعدد.
  • وجود ماموریت های سرگرم کننده.
  • دریافت سی پی.
ویژگی های بتل پس کالاف دیوتی موبایل

خرید آفر بتل پس کالاف دیوتی

همیشه برای خرید چه لباس و چه لوازم منزل و به طور کلی هر چیزی که قرار است بابت خرید آن پول پرداخت کنیم گرفتن تخفیف شیرین و لذت بخش است . حال برای گیمر ها که تمام زندگی خود را وقف بازی و گیم های مختلف کرده اند ، زمانی که میتوانند سکه یا جم یک بازی یا اسلحه ها و امکانات بازی را با تخفیف خریداری کنند اتفاق خوشایندی است .برخی از مواقع در سال خرید آفر بتل پس کالاف دیوتی امکان پذیر میشود . چون این بازی ها ایرانی نیستند تمام چیزهایی که برای ارتقاء بازی باید خریداری کنید به واحد پول آن ها یعنی دلار محاسبه میشود که برای ما گران تمام میشود . به همین خاطر خرید در آفر بهترین زمان خرید بتل پس کالاف دیوتی است .

خرید آفر بتل پس کالاف دیوتی

قیمت خرید battle pass

قیمت خرید battle pass در واقع میزان مشخصی ندارد . برخی از سایت ها مانند گیمر پلاس هستند که با سود اندک و انصاف سکه و جم و بتل پس را به گیمر ها ارائه میکند و برخی از سایت ها هستند که چون نظارتی بر این صنف به طور دقیق وجود ندارد و قیمت مصوبی هم نیست با هر قیمتی که دلشان بخواهد میفروشند . اما به طور کلی برای این که بتوانید بهترین قیمت بتل پس کالاف دیوتی موبایل را بخرید ابتدا باید ببینید که کدام سایت مطمعن تر است و سپس به قیمت آن توجه کنید . اگر قیمت های نا معقول و خیلی پایین به شما ارائه دادند مطمعن باشید که کلاهبرداری در حال رخ دادن است .

قیمت خرید battle pass

بهترین سایت خرید battle pass

همانطور که در مطالب قبلیمان هم برایتان نوشتیم ، برای خرید تمام امکاناتی که برای بازی کالاف دیوتی موبایل نیاز دارید . اعم از سی پی ، بتل پس ، انواع گان و اسکین و جم و … سایت های مختلفی هستند که میتوانید خرید خود را از آن انجام دهید . در این زمینه پیج ها و کانال های متعددی هم در فضای مجازی فعالیت میکنند اما این که به کدام یک از این ها میتوان اعتماد کرد موضوع مهمی است . سایت گیمر پلاس را میتوان یکی از برترین سایت هایی دانست که در زمینه فروش بتل پس فعالیت میکنند . این سایت با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی و درگاه پرداخت ایمن خیال شما را از بابت خرید راحت میکند .

بهترین سایت خرید battle pass

تفاوت پرمیوم پس و پرمیوم پس پلاس کالاف دیوتی موبایل

همانطور که پیش از این نیز گفتیم پرمیوم پس نام دیگر بتل پس است و در واقع ما بین پرمیوم پس و بتل پس تفاوتی وجود ندارد . چون این سوال خیلی از افراد است که میخواهند بدانند تفاوت پرمیوم پس و بتل پس چیست لازم دانستیم تا بار دیگر به این نکته تاکید کنیم . تفاوتی که وجود دارد در پرمیوم پس و پرمیوم پس پلاس است . بزرگترین تفاوت پرمیوم پس و پرمیوم پس پلاس در ارزش جوایز و تعداد تایر هایی است که میتوان در یک زمان در بتل پس باز کرد . هر کدام از انواع پرمیوم پس را که انتخاب کنید cp لازم برای فعال کردن پرمیوم پس سیزن بعد را دریافت خواهید کرد .

پرمیوم پس : باز شدن قفل تمامی تایرها + بوست 25 درصدی دریافت CP

پرمیوم پس پلاس : باز شدن قفل تمامی تایرها + دریافت آنی جوایز 12 تایر + بازشدن چند تایر اضافی

تفاوت پرمیوم پس و پرمیوم پس پلاس کالاف دیوتی موبایل

بهترین زمان برای خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل چه زمانی است ؟

بهترین زمان برای خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل دقیقا ابتدای شروع هر فصل از بازی است . به این صورت اگر در ابتدای هر فصل battle pass بخرید 25 درصد امتیاز بیشتری از مبارزات به دست خواهید آورد و میتوانید سریع تر پیشرفت کنید . علاوه بر آن به کمک جوایز بتل پس کالاف میتوانید در نبرد ها قدرتمند تر حظور داشته و امتیازات بیشتری را کسب کنید . در یک بتل پس اگر شما بتوایند همه 50 سطح جوایز را به دست بیاورید 360 سی پی به شما هدیه داده میشود و اگر آن ها را مصرف نکنید میتوانید فصل بعد هم در بتل پس شرکت کنید .

بهترین زمان برای خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل چه زمانی است ؟
کاربرد بتل پس در بازی کالاف دیوتی موبایل چیست ؟

بتل پس در واقع یک قسمت ویژه در بازی کالاف دیوتی است که با پشت سر گذاشتن ماموریت ها به اسلحه های ویژه و افسانه ای دست پیدا کرد .

برای خرید بتل پس به چه اطلاعاتی نیاز است ؟

جیمیل و اکانت متصل به اکتیویژن برای خرید ضروری است .

تفاوت بتل پس و پرمیوم پس کالاف دیوتی موبایل در چیست ؟

بتل پس و پرمیوم پس در بازی کالاف دیوتی موبایل در واقع یکی هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *