خرید استارتر پک کالاف دیوتی موبایل یا همان بازی ندای وظیفه به شما کمک میکند تا از همان ابتدای بازی بسیار قوی عمل کرده و بتوانید به سرعت و راحتی مراحل اولیه بازی را پشت سر بگذارید . اما اصلا میدانید که استارتر پک چیست و چگونه به شما کمک میکند تا سریع پیشرفت کنید ؟ استارتر پک یا همان پک پرایس در واقع در همان ابتدای بازی به کاربران جدید به عنوان آفر پیشنهاد داده میشود تا بازی کنان با پرداخت اندک مبلغی بسته ای را دریافت کنند که شامل سکه بازی ، یکی از شخصیت های بسیار خوب و قوی بازی و در برخی از بسته ها اسلحه هایی باشد . اگر به تازگی با این بازی جذاب و مهیج آشنا شده اید و نمیدانید که برای پیشرفت در این بازی باید چگونه عمل کنید پیشنهاد میکنیم که حتما تا انتهای این مطلب همراه ما باشید .

خرید استارتر پک کالاف دیوتی موبایل

استارتر پک کالاف دیوتی موبایل چیست ؟

بیشتر کسانی که با بازی کالاف دیوتی موبایل آشنایی دارند میدانند که استارتر پک کالاف دیوتی موبایل چیست اما کسانی که تازه میخواهند به این بازی جذاب و مهیج بپردازند باید بدانند که کاربرد استارتر پک در بازی چیست . در ابتدای شروع بازی برای کاربرانی که تازه به این بازی پیوسته اند آفر هایی با عنوان استارتر پک یا پک پرایس پیشنهاد میشود که با پرداخت هزینه اندکی میتوانید جوایزی دریافت کنید که به پیشرفت هر چه سریع تر شما در بازی و سریع رسیدن به لول های بالاتر کمک خواهد کرد .

قطعا بدون خرید استارتر پک کالاف دیوتی موبایل هم میتوان این مراحل را رد کرد اما در مدت زمان بسیار بیشتر و به سختی . معمولا کسانی که پک پرایس های مختلف را خریداری میکنند زودتر به مراحل بالایی بازی میرسند که برای یک گیمر بسیار این موضوع مهم است .

استارتر پک کالاف دیوتی موبایل چیست ؟

خرید انواع استارتر پک کالاف دیوتی موبایل

همانطور که پیش از این گفتیم استارتر پک ها در ابتدای بازی و برای کاربران جدید به آن ها به عنوان یک آفر داده میشود که با پرداخت هزینه اندکی میتوانند آن را داشته باشند . اما همین استارتر پک هم انواع مختلفی دارد که بر اساس این که کدام پک را انتخاب میکنید جوایز درون آن متفاوت است . برای خرید انواع استارتر پک کالاف دیوتی موبایل از سایت گیمر پلاس فقط کافیست بسته مورد نظر را انتخاب کنید و با پرداخت هزینه آن پس از مدت اندکی میبینید که بسته به حساب کاربری شما در بازی اضافه شده است .

خرید انواع استارتر پک کالاف دیوتی موبایل

1.استارتر پک کاپیتان پرایس

کاپیتان پرایس یکی از شخصیت های بازی کالاف دیوتی موبایل است که در مراحل بالایی و لول های بالاتر برای بازیکنان فعال میشود . این شخصیت در برخی از مراحل بسیار کمک کننده است و در برخی از مراحل بسیار سنگدل عمل میکند اما با این وجود یکی از شخصیت های محبوب بازی کالاف دیوتی موبایل است . یکی از استارتر پک های این بازی هم به نام استارتر پک کاپیتان پرایس نام گذاری شده و در همان ابتدای بازی این شخصیت محبوب به علاوه مقداری سی پی برای اکانت شما شارژ میکند .

استارتر پک کاپیتان پرایس

2.استارتر پک گوست

استارتر پک گوست هم مانند استارتر پک کاپیتان پرایس به نام یکی از شخصیت های این بازی در نظر گرفته شده است . سایمون گوست کسی بود که به رهبری کاپیتان پرایس جنگ های خود را آغاز میکرد . و مانند کاپیتان پرایس یکی از شخصیت های محبوب این بازی به شمار میرود چون ماکاروف که یک شخصیت منفور در این بازی است را به دار آویخت . استارتر پک گوست هم شامل شخصیت سایمون گوست و مقداری سی پی و اسلحه است که با خرید این بسته برای شما فعال خواهد شد .

استارتر پک گوست

بهترین سایت خرید استارتر پک کالاف دیوتی موبایل

همانطور که میدانید برای پرداخت برخی از موارد بازی های خارجی مانند کالاف دیوتی موبایل نیاز به ساخت اکانت کاربری و پرداخت به دلار از این اکانت هاست اما برای ما که در ایرانیم این کار مقدور نیست پس باید چه کنیم ؟ برخی از سایت ها هیتند که با حساب های بین المللی خود این پک ها را خریداری میکنند و شما با پرداخت هزینه ای میتوانید آن ها را خریداری کنید . اما بهترین سایت خرید استارتر پک کالاف دیوتی موبایل کدام است ؟

سایت های بسیاری هستند که در این زمنه فعالیت میکنند اما برای خرید نمیتوان به آن ها اعتماد کرد . تنها سایت هایی قابل اعتمادند که هم نماد اعتماد الکترونیکی داشته باشنو هم درگاه پرداخت معتبر . مانند سایت گیمر پلاس که سال ها در این زمینه فعالیت کرده است و تجربه بسیاری دارد . علاوه بر تمام موارد گفته شده تیم پشتیبانی گیمر پلاس به صورت 24 ساعته در خدمت شما خریداران محترم خواهد بود تا در صورت بروز مشکل سریعا پیگیری های مربوطه برای شما انجام شود .

بهترین سایت خرید استارتر پک کالاف دیوتی موبایل

خرید آفر استارتر پک کالاف دیوتی موبایل

تمام کسانی که این بازی را در گذشته شروع کرده اند میدانند که خرید این آفر چقدر میتواند در پیشرفت و ارتقا بازی در مراحل اولیه موثر باشد . خرید آفر استارتر پک کالاف دیوتی موبایل به قدری میتواند در همان ابتدا شما را جلو بی اندازد که شاید لازم باشد تا رسیدن به سطوح حرفه ای فقط چند روز زمان بگذارید .

خرید آفر استارتر پک کالاف دیوتی موبایل

تفاوت استارتر پک و پک پرایس چیست ؟

پک پرایس یا پک جایزه در واقع همان استارتر پک است و هیپ تفاوتی با آن ندارد . زمانی که شما برای اولین بار وارد بازی میشوید یک پک جایزه به شما داده میشود که با پرداخت مبلغی میتوانید آن را دریافت کنید . با توجه به پولی که میدهید مقداری سی پی ، اسلحه های مهم و دیگر چیز ها به شما جایزه داده میشود . برای خرید استارتر پک کالاف دیوتی موبایل میتوانید از سایت گیمر پلاس که دارای نماد اعتماد الکترونیکی و درگاه پرداخت ایمن میباشد استفاده کنید .

تفاوت استارتر پک و پک پرایس چیست ؟
تفاوت استارتر پک گوست با کاپیتان پرایس چیست ؟

استارتر پک ها معمولا شامل مقداری سی پی و یک شخصیت مهم و یا یک اسلحه خاص است . استارتر پک کاپیتان پرایس شامل 560 سی پی و شخصیت کاپیتان پرایس است که به شما اضافه میشود .

بدون خرید استارتر پک نمیتوان بازی را شروع کرد ؟

برای شروع بازی هیچ الزامی به خرید استارتر پک نیست اما برای این که بتوانید به سرعت مراحل اولیه بازی را رد کنید و به لول های بالاتر بروید بدون شک خرید استارتر پک کالاف دیوتی موبایل میتواند به شما کمک شایانی کند.

برای خرید استارتر پک باید چه مقدار cp داشته باشیم ؟

همه امکانات بازی کالاف دیوتی نیاز به پرداخت سی پی دارد اما استارتر پک ها را باید از طریق اکانت خود و به دلار خریداری کنید .چون ما در ایران نمیتوانیم این کار را کنیم باید از سایت هایی که این پک ها را میفروشند مانند گیمر پلاس ، خرید کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *