دسته‌بندی نشده

ده نکته برای حرفه‌ای شدن در Call of Duty Mobile

به یک ورژن بسیار متفاوت از بخش Blackout خوش آمدید. بازی Call of Duty: Mobile دارای نقشه مخصوص خود برای بخش بتل رویال بوده، و شما برای تبدیل شدن به تنها بازمانده در این بخش باید تغییرات اساسی در سبک بازی خود ایجاد کنید. توانایی‌های تیر‌اندازی حرفه‌ای، که در سایر بخش‌های رقابتی بدست آورده‌اید، مطمئنا در این بخش نیز به هنگام درگیر با دشمنان به کار شما خواهند آمد، اما برای موفقیت در بتل رویال باید موارد بسیار بیشتری را در نظر داشته باشد.

با بدست آوردن تجربه‌های بسیار در بخش Blackout، ما نکات و ترفند‌های ساده زیر را برای موفقیت در نسخه تغییر یافته و موبایلی این بخش برای شما آماده کرده‌ایم. از آنجایی که این یک بازی موبایلی بوده، طبیعتا نیازی نیست که در کنار سایر اعضای تیم خود مانده یا با آن‌ها ارتباط صوتی داشته باشید. شما همچنین با بات‌های بسیاری مبارزه خواهید کرد که افزایش رتبه شما را کمی آسان‌تر خواهد نمود. نکات اساسی برای رسیدن به پیروزی در این بتل رویال زنده ماندن تا آخرین بخش بازی، بدست آوردن بهترین تجهیزات و شکست دادن رقبای خود در حلقه پایانی است.

ما همگی به اندازه کافی با روند کلی بازی‌های سبک بتل رویال آشنایی داریم، پس بگذارید به بررسی جزییات Call of Duty: Mobile بپردازیم. در ادامه می‌توانید ۷ نکته برای بقا و پیروزی در بخش بتل رویال این عنوان را مطالعه کنید.

۱. در بخش بتل رویال حالت دوربین را به سوم شخص تغییر دهید

دوربین اول شخص محدوده دید شما را بسیار کوچک خواهد کرد. این مورد کاملا مشخص بوده و این نوع دوربین کاملا اختیاری نیز می‌باشد. حتی در صورت استفاده از دوربین سوم شخص نیز شما همچنان می‌توانید موقع شلیک کردن به حالت اول شخص بروید، پس برای دیدن گوشه و کنار دیوارها، بالای فنس‌ها و تپه‌ها ما این حالت را به شما توصیه می‌کنیم. نگذارید دیگران شما را غافلگیر کنند. به استفاده از دوربین سوم شخص عادت کنید. زیرا باقی بازیکنان نیز از این دوربین استفاده خواهند نمود.

۲. هلیکوپترها هم می‌توانند یک نعمت باشند و هم یک نفرین

برای بهتر شدن در بتل رویال شما احتمالا باید نحوه پرواز کردن با یک هلیکوپتر را یاد بگیرید. استفاده از آن مطمئنا به تمرین زیادی نیاز دارد، اما این تله مرگ پرنده، می‌تواند شما را به راحتی به دورترین بخش‌های نقشه ببرد. یادگیری و استفاده از یک هلیکوپتر می‌تواند کمک بسیار زیادی به تیم شما برساند، هرچند استفاده از آن اجباری نیست – زیرا یک خلبان بد که وسط میدان نبرد فرود آمده و شما را در معرض خطر قرار می‌دهد، از نداشتن یک هلیکوپتر به مراتب بدتر است.

راهنمای سوار شدن هلیکوپتر

ما توصیه می‌کنیم در نقشه نقاطی که در آنجا هلیکوپترها ظاهر می‌شوند را به یاد بسپارید. به عنوان رهبر گروه، تیم خود را به مکانی که می‌دانید در آنجا هلیکوپتر وجود داشته راهنمایی کرده و آن هلیکوپتر را از آن خود کنید. پس از آن می‌توانید به تنهایی (یا همراه با سایر اعضای تیمتان) به راحتی در نقشه جابجا شوید. به یاد داشته باشید که هلیکوپترها می‌توانند راه خوبی برای نابود کردن تمام اعضای تیمتان به صورت یکجا باشند، با این وجود استفاده درست از آن‌ها می‌تواند برتری را در میدان نبرد از آن شما کند. به نظر ما که هلیکوپترها ارزش ریسک کردن دارند. فقط در خلبانی آن‌ها تبهر پیدا کرده و با خلبان‌های بد همراه نشوید.

۳. به دنبال تجهیزات فرود آمده در نقشه بوده و به مناطق پر لوت بروید

بهترین تجهیزات موجود در بازی درون جعبه‌های فرود آمده از آسمان مخفی شده‌اند. شما می‌توانید لباس و سلاح‌های افسانه‌ای را درون این جعبه‌ها پیدا کرده، و اگر یک هلیکوپتر داشته باشید، می‌توانید سریعا خود را به مکان فرود آن‌ها رسانده و قبل از آنکه بقیه آن‌ها را غارت کنند، لوت‌های موجود در این جعبه‌ها را بدست آورید. رسیدن به این جعبه‌ها به صورت تیمی نیز می‌تواند کمک حال شما باشد، زیرا در این حالت هنگام بررسی جعبه‌ها و گرفتن آیتم‌های موجود در آن‌ها، یکی از اعضای تیم می‌تواند وظیفه نگهبانی را برعهده گرفته و مراقب دشمنان موجود در آن منطقه باشد.

راهنمای قدم به قدم و جامع بازی Cube Escape: The Caveخواندن
گرفتن این جعبه‌ها از ریسک زیادی برخوردار بوده اما در صورت موفقیت پاداش بسیار خوبی نیز برای شما به همراه دارد – درست مثل فرود آمدن در مناطق پر لوت به هنگام شروع مسابقه در بخش بتل رویال. بازی‌های بتل رویال بر روی موبایل برای بازی کردن در فواصل زمانی کوتاه طراحی شده‌اند. به نظر ما بهتر است در ابتدای بازی همراه با تیم خود به دنبال بهترین لوت‌ها بروید. شاید فرود آمدن در یک منطقه بی‌ارزش با یک یا دو اسلحه بد باعث شود شما مدت زمان بیشتری زنده بمانید، اما در این حالت بازی برای شما خسته کننده خواهد بود.

۴. حواستان به هم تیمی‌هایتان باشد اما زیادی به آن‌ها نزدیک نشوید
اگر هم‌ تیمی‌های شما از میکروفون استفاده نمی‌کنند، یا راه ارتباطی با آن‌ها نداشته و از بازی کردن با غریبه‌ها راضی هستید، شما هنوز هم می‌توانید به آخرین بازمانده در بخش بتل رویال تبدیل شوید. مهمترین نکته در این بخش حمایت کردن از یکدیگر می‌باشد. اگر دیدید یکی از هم‌ تیمی‌های شما آسیب دیده و در حال مردن است، با هلیکوپتر سریعا خود را به او رسانده و زنده‌اش کنید. اگر او در یک منطقه باز و وسیع تیر خورده است، نارنجک دودزایی بر روی او انداخته، سپس او را درمان کنید.

حتی اگر در بازی کشته شدید، باز بد نیست که در بازی مانده و عملکرد هم تیمی‌های خود را مشاهده نمایید. لازم نیست حتما بازی کردن آن‌ها را نگاه کنید. می‌توانید دوربین را بر روی یکی از هم تیمی‌های خود قرار داده سپس به کار دیگری مشغول شوید یا اصلا تلویزیون تماشا کنید. همراه شدن و نگاه کردن ادامه بازی هم تیمی‌های شما در رتبه‌ای که در انتهای بازی می‌گیرید اثر مثبت خواهد گذاشت. پس اگر نگران از دست دادن رتبه‌تان هستید، مشاهده بازی هم تیمی‌هایتان می‌تواند ایده خوبی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *